Komunikat Komitetu organizacyjnego VIII Olimpiady o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

JoomGallery is not installed.

W dniach 21.04-22.04.2018 przeprowadzono finał VIII edycji Olimpiady z Wiedzy
o Planowaniu i Zaradzaniu Karierą Zawodową
. 21 kwietnia 2017r roku 16 uczniów- finalistów Olimpiady przystąpiło do pierwszej części zmagań.

            Każdy z uczniów pracował przy swoim stanowisku wyposażonym w komputer
w którym dla każdego z nich przygotowany był materiał dotyczący Polskiej Ramy Kwalifikacji oraz plik z zadaniami, jakie nadesłał w II etapie Olimpiady.

Uczestnicy rozpoczęli pracę od testu sprawdzającego ogólną wiedzę z zakresu doradztwa zawodowego, na wykonanie którego mieli 15 minut, a następnie otrzymali kolejno  trzy zadania.

Zgodnie z regulaminem Olimpiady do ścisłego finału zakwalifikowało się 8 uczniów
z najlepszymi wynikami. 22 kwietnia 2018 uczniowie Ci przystąpili do ostatniego etapu rozgrywek czyli  rozmowa z przedstawicielami  Komisji. Tematem rozmów były prace nadesłane do II etapu Olimpiady, plany edukacyjne uczestników,  ich zainteresowania, działalność szkolna i pozaszkolna.

W tym zadaniu oceniano spójność wypowiedzi, sposób zaprezentowania się, umiejętność

argumentowania swoich pomysłów i  poglądów.

Po zakończeniu rozmów z uczestnikami i obradach Komisji Konkursowej ogłoszono wyniki końcowe VIII  Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową :

  • Tytuł Laureata I miejsca zdobyła Paulina Piecuch uczennica klasy 2a LXXXVI Liceum Ogólnokształcącego im. Batalionu "Zośka" w Warszawie, opiekun Anna Kozłowska
  • Tytuł Laureata II miejsca zdobyła Dominika Józwik uczennica klasy II men. II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim, opiekun Mariola Rychlik
  • Tytuł Laureata III miejsca zdobyła Ada Kubielska uczennica klasy 2LoA Zespołu Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku V Liceum Ogólnokształcące, opiekun Jadwiga Waleczko

 

FINAŁ 8 ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową już za nami. Prezentujemy Państwu kilka migawek z Laureatkami i Finalistami oraz z ich Opiekunami w trakcie wręczania nagród. GRATULUJEMY.

 

{joomplucat:11 limit=29}